fbpx
Jūsų sėkmingo online verslo pradžia - be rūpesčių
Paslaugos

Ką Jūs gaunate?

Svetainės

Tinklapių kūrimas

Sukursime reprezentacines ar vieno puslapio svetaines, kurios puikiai pristatys jūsų paslaugas ir suteiks aiškią informaciją lankytojams.
Mes pasirūpinsime kalendorių formų diegimu, užklausų formų įtraukimu ir kitomis reikalingomis funkcijomis, užtikrinančiomis, kad jūsų svetainė būtų funkcionali ir patraukli potencialiems klientams.

Turinio valdymo sistema (TVS)

Integracija su turinio valdymo sistema, kuri leidžia lengvai valdyti ir atnaujinti svetainės turinį be techninių žinių.

Dizaino pritaikymas

Sukuriamas dizainas atitinkantis kliento poreikius ir verslo viziją. Užtikrinamas svetainės veikimas ir patrauklus išvaizdos atsižvelgiant į naudojamos įrenginio dydį (mobiliems telefonams, planšetėms, kompiuteriams).

Garantija

VIsoms mūsų sukurtoms svetainėms suteikiama 12 mėnesių garantija.

Naršymo patogumas

Užtikrinama aiški ir patogi svetainės naršymo struktūra, kad lankytojai lengvai rastų norimą informaciją.

Nemokamas svetainės talpinimas

Teikiama svetainės talpinimo paslauga, kad svetainė būtų prieinama visiems interneto vartotojams.
E-komercija

El. parduotuvių kūrimas

Sėkmingos elektroninės prekybos raktas - aiški, patogi ir funkcionali elektroninė parduotuvė. Mes sukursime jums modernią ir pilnai prekybai paruoštą elektroninę parduotuvę su išskirtiniu dizainu, visomis reikalingomis funkcijomis ir paprastu valdymu. Suteikiame vienerių metų garantiją visoms mūsų sukurtoms svetainėms, užtikrinant jūsų verslo sėkmę ir veikimo patikimumą.

Produktų valdymas

Galimybė pridėti, redaguoti ir trinti produktus, nustatyti kainas, nuolaidas ir atsargas.

Užsakymų valdymas

Administravimo sąsaja, skirta tvarkyti užsakymus, sekti jų būseną, kurti sąskaitas faktūras.

Apmokėjimo sistemos integracija

Įtraukiama galimybė priimti mokėjimus įvairiomis priemonėmis, tokiomis kaip banko kortelės, „PayPal“, banko pavedimai ir kt.

Pristatymo paslaugų integracija

Suteikiama galimybė klientams pasirinkti pristatymo būdą, skaičiuoti pristatymo kainą ir stebėti siuntų sekimą.

Nuolaidų valdymas

Galimybė kurti ir taikyti skirtingus nuolaidų kodų tipus, akcijas ir specialius pasiūlymus.

Analitika

Įdiegiamas įrankis, skirtas stebėti ir analizuoti klientų elgesį parduotuvėje, prekių pardavimus, konversijų rodiklius ir kitus statistinius duomenis.
Priežiūra

Svetainių priežiūra

Atliekame svetainių atnaujinimo darbus: naujų įskiepių diegimas, naujų funkcijų kūrimas bei dizaino atnaujinimas. Prireikus, galime užsiimti ir svetainės administravimu. Jei jums kelia rūpesčių svetainės palaikymas, patikėkite šiuos darbus mums ir būkite ramūs.

Techninė pagalba

Teikiamos techninės konsultacijos ir pagalba vartotojams susiduriant su problemomis arba norintiems atlikti svetainės pakeitimus.
update-line

Svetainės atnaujinimas

Svetainės turinio atnaujinimai, įskaitant tekstą, nuotraukas ir kitus elementus.

Kiti su svetainių priežiūra susiję darbai

Įskiepių diegimas, programavimo darbai, klaidų taisymo darbai ir kt. reikalingi darbai.
Darbų eiga

Aiškūs projekto etapai

Nuo idėjų iki tinklapio sukūrimo - struktūruotas procesas, garantuojantis sėkmingą rezultatą.

Bendravimas ir idėjos

Konsultacija, klausomės jūsų poreikių, idėjų ir tikslų. Aptariame projektą, nustatome reikalavimus ir sprendžiame klausimus, siekdami užtikrinti aiškų supratimą.

Planavimas, tinklapio schema

Pradedame kurti išsamų projektavimo planą. Tai apima nustatymą, kokius turinio elementus reikės įtraukti, kokie funkcionalumai bus svarbūs ir kokius įrankius naudosime. Sukuriamas struktūrizuotas puslapio planas.

Dizainas

Remiantis sukurtu projektavimo planu ir puslapio schemomis, pradedame kurti grafinį dizainą. Tai apima spalvų, šriftų, vaizdų ir kitų dizaino elementų parinkimą, siekiant sukurti estetiškai patrauklų ir funkcionalų svetainės išvaizdą.
code

Tinklapio kūrimas

Naudojant sukurtą dizainą, pradedame kurti ir programuoti svetainės funkcionalumą, siekiant sukurti tinklapį, kuris veiktų sklandžiai ir efektyviai.

Testavimas

Baigus svetainės kūrimą, atliekame išsamų testavimą, kad įsitikintume jos veikimu ir funkcionalumu. Tai apima funkcionalumo, našumo, suderinamumo ir saugumo patikrinimą.

Paleidimas ir apmokymas

Baigus testavimą ir patvirtinus, kad svetainė veikia kaip numatyta, ją paleidžiame viešam naudojimui. Taip pat suteikiame klientui būtinus apmokymus, kad jis galėtų patogiai valdyti savo svetainę ir naudoti jos funkcijas.
Atsiliepimai

Ką apie mus sako klientai?

Puikus bendradarbiavimas! Atidžiai išklauso kliento poreikius ir suteikia kokybiškas paslaugas. Labai patenkinti sukurtu svetainės dizainu ir funkcionalumu.
- Rūta S.
Greitas ir efektyvus darbas. Įsiklausė į mūsų pageidavimus ir pasiūlė puikius sprendimus. Rekomenduoju visiems, kurie ieško patikimo svetainės kūrėjo.
- Jonas P.
Nuoširdžiai dėkojame už profesionalų ir draugišką aptarnavimą. Svetainės kūrimo procesas vyko sklandžiai, o rezultatas viršijo mūsų lūkesčius. Tikrai verta pasitikėti!
- Laura K.
Pradėkite dabar

Susisiekite ir pradėsime Jūsų projektą!

Dažniausiai užtrunkame tik iki 14 dienų!
DUK

Turite klausimų?

Norite sužinoti daugiau?

Turite klausimų? Susisiekite!

Telefono numeris

+370 648 91 302

El. paštas

labas@onlineverslas.lt

Arba užpildykite formą